Dúha má 100 percent farieb, nielen 4

Autor: Michal Hušek | 9.5.2012 o 9:07 | (upravené 9.5.2012 o 9:14) Karma článku: 8,25 | Prečítané:  627x

Pamätáte si tie demonštrácie psíčkarov? Ako tvrdili že sú diskriminovaní, lebo ich miláčika odmietli zobrať do ľudskej nemocnice? Ako sa cítili utláčaní a požadovali to čo im patrí? Ja nie.Alebo si spomínate na tie pochody ľavákov, ktorý sa cítili urazení tým, že celý svet sa prispôsobuje pravákom? Ako kričali že ich majorita pravákov utáča a nedopraje im ich práva? Ja si na nič také nespomínam. A čo potom tie zhromaždenia študentov, ktorý požadovali aby mohli cestovať zadarmo, tak ako to môžu robiť dôchodcovia? Že im ajsiky nestačia a že keď dôchodcovia môžu cestovať zadarmo a oni nie, je to diskriminácia?Veru tiež si nespomínam. Celkovo nieje zvykom demonštrovať za výsady ktoré nám nepatria, lebo oprávnene patria nejakej inej skupine. Ozaj a spomínate si na ten pochod homosexuálov?Ja áno...

 

Nie. nepatrím k tým jedincom ktorí píšu transparenty typu že homosexuáli nech zhoria v pekle a podobne. Takých jedincov ajtak nieje  veľa, ale sú hojne fotografovaní a mediálne šírení.Homosexuálov stvoril Boh. Tak ako každého z nás. Miluje ich, každého jedného, tak ako kohokoľvek iného. Tak prečo by ich mal niekto nenávidieť, za niečo za čo nemôžu? Budem nenávidieť niekoho čo sa narodil s Dawnovým syndrómom? To je totožná otázka.Verím, že ich život je často ťažší ako život nás, 96 percent.

To však nieje dôvod, aby v mene svojho problému útočili na hlavné piliere našej morálne sa potácajúcej spoločnosti.Rodina je zväzok muža a ženy s ktorého su počaté a porodené ich deti. Aké jednoduché a ešte donedávna všeobecne prijímané. Keď je niekto rodina, má všetky výhody rodiny. Oficiálne uznaný zväzok, dedenie, prídavky na deti, daňové bonusy...Avšak ktosi si dnes nárokuje na výsady rodiny, hoci rodinou nieje. Toto nieje na diskusiu typu mám ťa či nemám rád, toto nieje na žiadnu diskusiu. Lebo ak raz niekto rodina nieje, proste sa nedá baviť o výhodách. Podobne ako v absurdných príkladoch z úvodu.

Viem si predstaviť že by teraz niekto začal argumentovať, že veď tu nikto nehovorí o manželstve, veď oni chcú len "registrované partnerstvá"...

Chyba.

Nieje to tak.

Máme tú smutnú výhodu, že sa môžeme pozrieť na západ, na ten slávny Západ.

Tam toto homosexuáli tvrdili už pred rokmi a veľmi jasne vidíme ako to dopadlo. Samozrejme že neostali pri prvotných požiadavkách ale skončilo sa to nielen adopciou detí na ktorých sa deje strašidelný sociálny experiment, ale došlo to až tak ďaleko že páry rovnakého pohlavia požadujú sobáše (nie registrované partnerstvá) v kostoloch a kto im nevyhovie má problém. V našej demokratickej spoločnosti má problém, keď je taký staromódny, že za rodinu považuje ženu a mužaA na Slovensku si kľudne tvrdia, že nič také nepožadujú a požadovať nebudú. Ten kto im to verí, je buď dobrovoľne slepý, alebo vyslovene hlúpy.

Nenávidieť ľudí pre to, akí sa narodili je bláznivé.Ale rovnako bláznivé je tvrdiť, že rodina sa môže skladať z dvoch mužov či dvoch žien.

Dámy a páni, kráľ je nahý...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Účtenky frustrujú podnikateľov, no Babišovi lákajú voličov

Sociálni demokrati o registračných pokladniciach hovoria dve desaťročia. Tému aj tak pustili hnutiu ANO.

ŠPORT

Sagan na MS: má dva tituly, ale raz ho zradil žalúdok

Sagana čakajú ôsme majstrovstvá sveta.


Už ste čítali?